جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

پایان کار پریموث استرانکار در بیجار

  کارگاه اموزشی استعدادیابی و ارزیابی عملکرد دوچرخه سواران شهرستان بیجار با حضور پریموث استرانکار سرمربی تیم ملی کوهستان کشور از روز هشتم لغایت دوازده شهریورماه به مدت  روز در بیجار برگزار  شد
   
  این کارگاه استعدادیابی که در دو رشته کراس کانتری و دانهیل برگزار شدو طی آن استعدادیابی و آموزش علم روز دوچرخه سواری، این رشته پر طرفدار ورزشی در این شهرستان نیز مورد ارزیابی قرار  گرفت.
   
   
  بازدید و ارزیابی مسیرهای دوچرخه سواری کوهستان به منظور میزبانی مسابقات کشوری ، افزایش و رشد سطح مربیگری  و ارتقای سطح فنی و آمادگی بیشتر دوچرخه سواران این رشته ورزشی در بیجار از دیگر اهداف برپایی این کارگاه بود.
   
  حضور چندین دوچرخه سوار بیجاری در باشگاه های مختلف کشور و همچنین عضویت در تیم ملی و ظرفیت بالای این شهرستان در رشته دوچرخه سواری و کسب عناوین انفرادی و تیمی ورزشکاران این رشته، بیجار را به یکی از قطب های دوچرخه سواری تبدیل کرده است.
   
   برگزاری جلسات با مربیان، دوچرخه سواران و قهرمانان و سمینار عمومی و ارتباط مستقیم با علاقمندان دوچرخه سواری و کنفرانس خبری با رسانه ها از دیگر برنامه های حضور پریموث استرانکار سرمربی اسلوونی تیم ملی کوهستان در شهرستان بیجار بود. همچنین در حاشیه این برنامه پریموث از مناطق حفاظت شده محیط زیست بیجار ، بازدید از فروشگاهها و کارگاههای فرش بیجار نیز بازدید نمودند.

  پریموث عصر جمعه بیجار را به مقصد زنجان ترک نمود.


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 14 شهريور 1395
  منبع
  برچسب ها : دوچرخه ,بیجار ,پریموث ,رشته ,شهرستان ,سواری ,دوچرخه سواری ,پریموث استرانکار ,دوچرخه سواران ,استرانکار سرمربی ,حضور پریموث ,پریموث استرانکار سر ,
  پایان کار پریموث استرانکار در بیجار

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 11 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر