خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

پایان کار پریموث استرانکار در بیجار

  کارگاه اموزشی استعدادیابی و ارزیابی عملکرد دوچرخه سواران شهرستان بیجار با حضور پریموث استرانکار سرمربی تیم ملی کوهستان کشور از روز هشتم لغایت دوازده شهریورماه به مدت  روز در بیجار برگزار  شد
   
  این کارگاه استعدادیابی که در دو رشته کراس کانتری و دانهیل برگزار شدو طی آن استعدادیابی و آموزش علم روز دوچرخه سواری، این رشته پر طرفدار ورزشی در این شهرستان نیز مورد ارزیابی قرار  گرفت.
   
   
  بازدید و ارزیابی مسیرهای دوچرخه سواری کوهستان به منظور میزبانی مسابقات کشوری ، افزایش و رشد سطح مربیگری  و ارتقای سطح فنی و آمادگی بیشتر دوچرخه سواران این رشته ورزشی در بیجار از دیگر اهداف برپایی این کارگاه بود.
   
  حضور چندین دوچرخه سوار بیجاری در باشگاه های مختلف کشور و همچنین عضویت در تیم ملی و ظرفیت بالای این شهرستان در رشته دوچرخه سواری و کسب عناوین انفرادی و تیمی ورزشکاران این رشته، بیجار را به یکی از قطب های دوچرخه سواری تبدیل کرده است.
   
   برگزاری جلسات با مربیان، دوچرخه سواران و قهرمانان و سمینار عمومی و ارتباط مستقیم با علاقمندان دوچرخه سواری و کنفرانس خبری با رسانه ها از دیگر برنامه های حضور پریموث استرانکار سرمربی اسلوونی تیم ملی کوهستان در شهرستان بیجار بود. همچنین در حاشیه این برنامه پریموث از مناطق حفاظت شده محیط زیست بیجار ، بازدید از فروشگاهها و کارگاههای فرش بیجار نیز بازدید نمودند.

  پریموث عصر جمعه بیجار را به مقصد زنجان ترک نمود.


  این مطلب تا کنون 24 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : دوچرخه ,بیجار ,رشته ,شهرستان ,پریموث ,سواری ,دوچرخه سواری ,دوچرخه سواران ,استرانکار سرمربی ,حضور پریموث ,شهرستان بیجار ,پریموث استرانکار سرمربی ,حضور پریموث استرانکار ,
  پایان کار پریموث استرانکار در بیجار

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر